ImmoANT » Vastgoedmakelaars » Vastgoedmakelaar in Vosselaar » Di Legno Vastgoed - Vosselaar
Di Legno Vastgoed - Vosselaar
Di Legno Vastgoed - Vosselaar – Antwerpsesteenweg 51 à 2350 Vosselaar
Tel: 014/70.73.23 – Website: voir le site – Stuur een e-mail naar dit agentschap
Openingsuren van Di Legno Vastgoed - Vosselaar
- Maandag:
- Dinsdag:
- Woensdag:
- Donderdag:
- Vrijdag:
- Zaterdag:
- Zondag:
Informations complémentaires: Momenteel geen informatie beschikbaar
Logo niet beschikbaar !
Dit is uw bedrijf… stuur ons uw logo!
Klanten reviews & beoordelingen via Real Advice en/of Google*
*RealAdvice: Onderzoeksorganisatie voor de Belgische vastgoedsector
* Google Reviews: recensies en beoordelingen verzameld door Google
* Ofwel het gemiddelde van de twee bronnen, ofwel de een of de ander, ofwel geen van beide
SPECIALITEITEN:
Informatie niet beschikbaar
Verkoop en verhuur advertenties van Di Legno Vastgoed - Vosselaar
De panden te koop aangeboden door Di Legno Vastgoed - Vosselaar
Hier zijn de laatste verkoopaanbiedingen van het agentschap Di Legno Vastgoed - Vosselaar gepubliceerd op de websites van onze partners
Di Legno Vastgoed - Vosselaar heeft op dit moment geen panden te koop.
Alle vastgoed te koop in Vosselaar alle vastgoedmakelaars inbegrepen
De panden te huur aangeboden door Di Legno Vastgoed - Vosselaar
Hier zijn de laatste verhuuraanbiedingen van het agentschap Di Legno Vastgoed - Vosselaar gepubliceerd op de websites van onze partners
Di Legno Vastgoed - Vosselaar heeft op dit moment geen panden te huur.
Alle vastgoed te huur in Vosselaar alle vastgoedmakelaars inbegrepen
Voorstelling van Di Legno Vastgoed - Vosselaar
We hebben nog geen beschrijving ontvangen van Di Legno Vastgoed - Vosselaar
SPECIAAL AANBOD
Er zijn op dit moment geen speciale acties bijDi Legno Vastgoed - Vosselaar
Di Legno Vastgoed - Vosselaar's BIV-erkende makelaars
De makelaarslijst is in aanbouw, maar zodra deze klaar is, kunt u zien wie er achter Di Legno Vastgoed - Vosselaar zit.
De laatste 10 klantenbeoordelingen via Real Advice en/en Google over Di Legno Vastgoed - Vosselaar
Wilt u alle advertenties in Vosselaar zien? Bepaal uw criteria en vooruit!
Bij zowel de aankoop als de verhuur van een appartement is alles ontzettend vlot en professioneel verlopen, van de eerste kennismaking tot de oplevering aan de huurder. Ze communiceren duidelijk, komen hun afspraken na en denken mee met de verhuurder. Zeer tevreden over de service en de rust die het geeft dat alles goed geregeld is.
Di Legno is een makelaarskantoor waar je met de glimlach ontvangen wordt. Geen uit de hoogte doen gevoel maar familiaal gevoel ,gewoontjes mogen zijn en vragen stellen op welk tijdstip dan ook. Ze denken met je mee en doen nieuwe voorstellen om de verkoop beter te laten lukken als het stroef verloopt( zoals bij mij). Dus bij deze nog eens een extra merci aan Iris die de verkoop waarheid heeft laten worden op haar joviale,vriendelijke doch warme en als het zover was zakelijke manier.Een toppertje!
Wij hebben contact opgenomen met het kantoor van Di Lengo voor de verkoop van ons appartement, makelaar Iris kwam voor ons een schatting maken en binnen enkele dagen hadden we deze al. Zij gaf heel duidelijke info en de communicatie over de schatting achteraf verliep ook super vlot!
Een heel aangename ervaring gehad bij het kopen van een woning bij Di Legno. Uitstekend geholpen door Sabine, geen praatjes maar eerlijke en correcte info. Jullie verdienen een dikke pluim voor jullie service!
Ik ben ontzettend tevreden over de service van Dilegno. Vanaf het eerste contact werd ik heel professioneel en vriendelijk geholpen. Een speciaal woord van dank gaat naar Iris Proost, die van begin tot eind voor mij klaarstond. Ze is heel betrokken, duidelijk in haar uitleg en altijd bereikbaar voor vragen. Dankzij haar expertise en inzet is alles vlot en zonder stress verlopen. Bedankt Iris, voor je geweldige hulp en je warme, persoonlijke aanpak. Ik kan Dilegno en zeker Iris Proost aan iedereen aanraden!
Wij zijn zeer tevreden over de vlotte samenwerking met het team van Di Legno. Iris heeft de verkoop zeer professioneel aangepakt, ze is steeds bereikbaar en zeer communicatief. Ook de andere collega’s werken zeer professioneel. Di Legno is echt een aanrader!
Heel tevreden over de fijne service van DiLegno! Iris en het volledige team hebben ons uitstekend begeleid en alles verliep vlot en professioneel.
Jens Van Nijlen binnen kantoor Di Legno te Vosselaar heb ik ervaren als zeer correct ifv bijstaan advies & nauwgezette opvolging, transparant in communicatie, … Dank hiervoor.
We hebben goede ervaringen met DiLegno. Goed ontvangen en geïnformeerd bij de aankoop door Sabine en Jens. Dankjewel hiervoor!!
Zeer vriendelijk en professioneel behandeld , al onze vragen werden in een mum van tijd opgevolgd. Topservice, zeer betrouwbaar en met een heel transparante communicatie!