ImmoANT » Vastgoedmakelaars » Vastgoedmakelaar in Westerlo » ERA Nobis - Westerlo
ERA Nobis - Westerlo
ERA Nobis - Westerlo – Geneinde 11 à 2260 Westerlo
Tel: 014/54.25.00 – Website: voir le site – Stuur een e-mail naar dit agentschap
Openingsuren van ERA Nobis - Westerlo
- Maandag:
- Dinsdag:
- Woensdag:
- Donderdag:
- Vrijdag:
- Zaterdag:
- Zondag:
Informations complémentaires: Momenteel geen informatie beschikbaar
Logo niet beschikbaar !
Dit is uw bedrijf… stuur ons uw logo!
Klanten reviews & beoordelingen via Real Advice en/of Google*
*RealAdvice: Onderzoeksorganisatie voor de Belgische vastgoedsector
* Google Reviews: recensies en beoordelingen verzameld door Google
* Ofwel het gemiddelde van de twee bronnen, ofwel de een of de ander, ofwel geen van beide
SPECIALITEITEN:
Informatie niet beschikbaar
Verkoop en verhuur advertenties van ERA Nobis - Westerlo
De panden te koop aangeboden door ERA Nobis - Westerlo
Hier zijn de laatste verkoopaanbiedingen van het agentschap ERA Nobis - Westerlo gepubliceerd op de websites van onze partners
ERA Nobis - Westerlo heeft op dit moment geen panden te koop.
Alle vastgoed te koop in Westerlo alle vastgoedmakelaars inbegrepen
De panden te huur aangeboden door ERA Nobis - Westerlo
Hier zijn de laatste verhuuraanbiedingen van het agentschap ERA Nobis - Westerlo gepubliceerd op de websites van onze partners
ERA Nobis - Westerlo heeft op dit moment geen panden te huur.
Alle vastgoed te huur in Westerlo alle vastgoedmakelaars inbegrepen
Voorstelling van ERA Nobis - Westerlo
We hebben nog geen beschrijving ontvangen van ERA Nobis - Westerlo
SPECIAAL AANBOD
Er zijn op dit moment geen speciale acties bijERA Nobis - Westerlo
ERA Nobis - Westerlo's BIV-erkende makelaars
De makelaarslijst is in aanbouw, maar zodra deze klaar is, kunt u zien wie er achter ERA Nobis - Westerlo zit.
De laatste 10 klantenbeoordelingen via Real Advice en/en Google over ERA Nobis - Westerlo
Wilt u alle advertenties in Westerlo zien? Bepaal uw criteria en vooruit!
We zagen een pand in Heultje om van te dromen. Toch namen we contact op om een afspraak vast te leggen. Voor ons was het Emma Swertvagher die ons opwachtte aan het pand. Heel vriendelijk, professioneel. We hadden echter even getwijfeld, maar ze voelde wel aan dat we ervoor wilden gaan. Emma heeft al het nodige gedaan om ons gerust te stellen en zijn er uiteindelijk voor gegaan. Ik wil daarvoor Emma van Era Nobis bedanken voor de fantastische begeleiding.
Arrogant tot en met in de mails. Communiceren onderling niet & dan gaan ze ook nog slecht gezind doen op mij omdat ik me aan afspraken hou die hun ons opgelegd hadden omdat ze niet praten onderling. En echt belachelijke dingen in contracten zetten.. 0,0 begripvol!
Helaas is er tegen ons gelogen over bepaalde dingen in huis. We ontdekten een aantal zaken pas toen we er al woonden, en de eigenaren en de makelaar wilden geen verantwoordelijkheid nemen.
wij huis verkoopt in Herselt wij zijn heel blij x
Zeer tevreden van immo Era Nobis en makelaar Emma Swertvagher!!! Alles enorm vlot verlopen, zeker en vast een aanrader!
We zijn bij ERA Nobis en makelaar Emma Swertvagher zeer professioneel ontvangen en uitstekend bijgestaan. Emma nam de tijd om alles duidelijk uit te leggen en begeleidde ons met veel kennis en zorg door het hele proces. Haar vriendelijkheid en professionaliteit gaven ons meteen vertrouwen. Zeker een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare makelaar!
snelle verkoop huis aan correcte prijs. vlotte afhandeling dank zij groot bereik met professionele omkadering tot onze grote tevredenheid.
Professionele en vlotte afhandeling door Kantoor Era Westerlo voor verkoop huis in Heultje Westerlo verkocht na 2 weken en voor de vraagprijs. Bijzondere dank aan Katrien voor de fijne en vriendelijke samenwerking en afhandeling bij de verkoop Kantoor Era een aanrader dank u wel vanwege Sonja & Omer
Als je belt om wat infomatie over een pand of bouwgrond en ze kunnen niet antwoorden omdat het een dossier is van een collega' vind ik heel bedroevend. Hoe moeilijk kan het zijn om een database aan te leggen zodat iedereen op kantoor teminste enige uitleg kan geven.Dan kan je de potentiële klant nadien nog in contact brengen met de persoon die het dossier opvolgt
Eerlijke open communicatie gekregen. Een echte aanrader om je huis te kopen of verkopen Bij ERA! Nobis !