ImmoANT » Vastgoedmakelaars » Vastgoedmakelaar in Turnhout » De Boer & Partners - Turnhout
De Boer & Partners - Turnhout
De Boer & Partners - Turnhout – Grote Markt 22 à 2300 Turnhout
Tel: 014/22.42.00 – Website: voir le site – Stuur een e-mail naar dit agentschap
Openingsuren van De Boer & Partners - Turnhout
- Maandag:
- Dinsdag:
- Woensdag:
- Donderdag:
- Vrijdag:
- Zaterdag:
- Zondag:
Informations complémentaires: Momenteel geen informatie beschikbaar
Logo niet beschikbaar !
Dit is uw bedrijf… stuur ons uw logo!
Klanten reviews & beoordelingen via Real Advice en/of Google*
*RealAdvice: Onderzoeksorganisatie voor de Belgische vastgoedsector
* Google Reviews: recensies en beoordelingen verzameld door Google
* Ofwel het gemiddelde van de twee bronnen, ofwel de een of de ander, ofwel geen van beide
SPECIALITEITEN:
Informatie niet beschikbaar
Verkoop en verhuur advertenties van De Boer & Partners - Turnhout
De panden te koop aangeboden door De Boer & Partners - Turnhout
Hier zijn de laatste verkoopaanbiedingen van het agentschap De Boer & Partners - Turnhout gepubliceerd op de websites van onze partners
De Boer & Partners - Turnhout heeft op dit moment geen panden te koop.
Alle vastgoed te koop in Turnhout alle vastgoedmakelaars inbegrepen
De panden te huur aangeboden door De Boer & Partners - Turnhout
Hier zijn de laatste verhuuraanbiedingen van het agentschap De Boer & Partners - Turnhout gepubliceerd op de websites van onze partners
De Boer & Partners - Turnhout heeft op dit moment geen panden te huur.
Alle vastgoed te huur in Turnhout alle vastgoedmakelaars inbegrepen
Voorstelling van De Boer & Partners - Turnhout
We hebben nog geen beschrijving ontvangen van De Boer & Partners - Turnhout
SPECIAAL AANBOD
Er zijn op dit moment geen speciale acties bijDe Boer & Partners - Turnhout
De Boer & Partners - Turnhout's BIV-erkende makelaars
De makelaarslijst is in aanbouw, maar zodra deze klaar is, kunt u zien wie er achter De Boer & Partners - Turnhout zit.
De laatste 10 klantenbeoordelingen via Real Advice en/en Google over De Boer & Partners - Turnhout
Wilt u alle advertenties in Turnhout zien? Bepaal uw criteria en vooruit!
Wij zijn ontzettend tevreden over onze samenwerking met De Boer en Partners. Voor de aankoop van onze eerste woning werden we begeleid door Iris, en dat is van begin tot eind heel vlot verlopen. Ze nam de tijd om alles duidelijk uit te leggen, gaf eerlijk advies en was altijd bereikbaar voor onze vragen. Dankzij haar professionele en warme aanpak voelden we ons in goede handen. Een echte aanrader!
Heel tevreden over de samenwerking met Eva Franken van De Boer & Partner bij de verhuur van mijn woning. Vanaf het eerste contact was de communicatie vlot en was er bij elke stap duidelijk overleg. Eva heeft alles perfect geregeld en ook gezorgd voor een goede overdracht naar de nieuwe huurders. Het hele proces is professioneel en aangenaam verlopen. Zeker een aanrader! Bedankt voor de fijne samenwerking!
Ode aan Bart! 😁 Zowel voor de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van mijn woning, hebben wij mogen samenwerken met makelaar Bart. Bart weet de perfecte balans te vinden tussen het zakelijke en emotionele stukje dat komt kijken bij de verkoop van je (t)huis. Geloof me, er zijn heel wat traantjes gevloeid… 😅 Voor de aankoop van ons nieuwe paradijsje hebben we ervaren dat Bart zijn vak verstaat en een goede verbindende schakel is tussen koper en verkoper. Misschien één klein verbeterpuntje: hou kopers/verkopers op de hoogte van hetgeen er op de achtergrond aan werk verricht wordt, zoals het in orde maken van het papierwerk (aktes). Dat geeft beide partijen rust en vertrouwen! Maar dat doet niet af aan de zeer positieve ervaring die wij hadden bij De Boer en Partners.
Wij zijn vol lof over De Boer & Partners. We zijn in contact gekomen met Vincent bij het bezoeken van onze nieuwe woning. Meteen voelden we een professionaliteit en vertrouwen die we nog nooit gevoeld hadden bij andere huisbezoeken via andere makelaars. Vincent stuurde ons vlotjes door de procedure voor de aankoop van onze droomwoning. Hij hield ons super goed op de hoogte. Om het een opsomming te geven; Vincent is professioneel en toegankelijk tegelijk, eerlijk, betrouwbaar, transparant, vlot. Vincent staat nu in voor de verkoop van 1 van onze woningen en hij geeft opnieuw al het vertrouwen. We mochten zo ook kennismaken met Laure-Anne, die de succesvolle verkoop van mijn woning op zich neemt. Opnieuw een heel fijne ervaring! Vroeger zag ik niet echt de meerwaarde van een makelaar bij de verkoop van mijn woning, tot we Laure-Anne ontmoetten. Ook zij geeft van de eerste moment vertrouwen en zij heeft een ongelofelijke drive. Ook zij vinkt de boxjes van de bovenstaande eigenschappen vlotjes af. Beiden hebben de meerwaarde van een makelaar voor mij meer dan bewezen! Ik ben dankbaar dat we deze mensen hebben ontmoet! Bedankt De Boer, Vincent en Laure-Anne; makelaars met een sparkle!
Ons appartement is op een snelle en professionele manier verhuurd door Eva Franken. Zij reageerde altijd snel en correct op mijn vragen en heeft mij goed op de hoogte gehouden van de vooruitgang van de verhuur en de potentiele huurders. Uiteindelijk hebben wij samen een leuk koppel gevonden voor ons appartement. Ik ben echt heel tevrede over het verloop van het verhuurproces.
Wij boden via Boer en partners het appartement van mijn grootouders aan. Na een gratis prijsschatting die zeer realistisch was, besloten om met hen in zee te gaan. Geen seconde spijt van gehad. Hele heldere en transparante communicatie. Ik kon voor alle vragen bij hen terecht. Zeer vriendelijke telefoniste, bij elk bezoek en bod een telefoontje over hoe het gelopen is en wat er gezegd is. Bereid om zich te verplaatsen naar mijn grootouders over een aanvaardbare afstand. Het is zichtbaar dat deze mensen weten wat ze doen. Appartement was op twee weken verkocht voor een heel deftige prijs die zeer dicht bij de initiële schatting zat. Nu zitten we nog in de afrondingsfase, maar ik ben hen allen heel dankbaar voor de begeleiding met de verkoop. Dank jullie wel!
Wij hebben ons huis recent verhuurd via De Boer & Partners en zijn bijzonder tevreden over het hele traject. Vanaf het eerste contact verliep de communicatie vlot en professioneel. De gesprekken waren helder en duidelijk, en we kregen meteen een stappenplan aangereikt dat ons inzicht gaf in hoe zij te werk gaan. Wat ons vooral opviel was de gestructureerde aanpak: elk onderdeel van het proces werd overzichtelijk uitgelegd en opgevolgd. Tijdens de bezichtigingen met potentiële huurders was alles uitstekend georganiseerd, wat zorgde voor een efficiënte en zorgeloze afhandeling. Ook de praktische zaken zoals de overdracht van water, gas en elektriciteit werden netjes geregeld, zonder dat wij daar zelf veel omkijken naar hadden. Kortom: een betrouwbare partner die weet wat ze doen en die we zeker zouden aanbevelen aan anderen die hun woning willen verhuren.
We hebben twee keer met Vincent Janssen te maken gehad. Een erg fijne vastgoed makelaar. Hij neemt echt de tijd en is transparant en informatief. We vinden dat hij en zijn collega's heel helder communiceren. Je weet waar je aan toe bent en tijdens de bezoeken van de woningen konden we met alle vragen terecht. Als je iets zoekt, ga echt naar de Boer & Partners!
Toen we beslisten om onze woning te verkopen, gingen we in op het aanbod van een gratis schatting van vier immo-kantoren uit Turnhout, die we alleen van naam kenden. De Boer&partners zat niet in deze selectie van 4 immo-kantoren. Onze perceptie was dat zij in een hogere prijsklasse werken dan die van onze woning. Toen we de verschillende schattingsverslagen kregen, bleek er een verschil van meerdere tienduizenden euro's te zijn tussen de 2 laagst geschatte en de hoogst geschatte verkoopwaarde. De hoogst geschatte waarde leek financieel aantrekkelijk, maar op basis van vergelijkbare woningen hadden we twijfels over de haalbaarheid van deze (te) hoog geschatte verkoopwaarde. Al deze informatie zorgde voor enige verwarring. Hadden we wel de juiste kantoren geselecteerd? Dan toch nog maar verder zoeken op de immo-websites. En ja, ook De Boer&partners checken. Oh zij hebben wel een aanbod van leuke gezinswoningen in onze verwachte prijsklasse en ook een gratis schatting. Op vrijdag hadden we contact voor de schatting en op maandag werd al een afspraak geboekt met Laure-Anne en een bezoek aan de woning. Haar persoonlijke aanpak en enthousiasme voor het potentieel van de woning gaven ons onmiddellijk een goed gevoel. Nu was het afwachten wat het resultaat van dit schattingsverslag zou zijn. Op basis van de analyse van De Boer&partners en een onderzoek van de marktprijzen van vergelijkbare woningen stelde Laure-Anne op woensdag tijdens de bespreking van het schattingsverslag een aantrekkelijke en in onze ogen 'realistische' verkoopprijs voor. De volledige professionele aanpak van het kantoor werd duidelijk toegelicht en gaf ons vertrouwen om met De Boer&partners in zee te gaan. Binnen de week na het eerste contact ondertekenden we de makelaarsovereenkomst. Een professionele fotograaf maakte enkele dagen later mooie beelden van het potentieel van de woning en de woning ging direct online. De bezoekaanvragen kwamen snel en talrijk binnen. Via het reserveringssysteem van De Boer&partners werden wij via mail als verkoper op de hoogte gehouden van alle geplande bezoeken. Na de bezoeken kregen we zoals beloofd telkens heldere en eerlijke feedback, ook als er opmerkingen waren van kandidaat-kopers. Er volgden snel enkele biedingen, die binnen onze verwachtingen vielen. We werden door Laure-Anne prima begeleid en kregen professioneel advies in het nemen van de uiteindelijke verkoopbeslissing. Indra, de office-manager van het kantoor, volgde alle administratie nauwgezet en correct op. We kregen op alle vlakken een top-service en konden zonder stress meesurfen op de golven van het ervaren immo-kantoor. Als we ooit nog eens een woning verkopen dan we kiezen we terug voor De Boer&Partners.
In juli kochten wij ons allereerste huis via De Boer en Partners, begeleid door makelaar Jordy Moeskops. Vanaf dag één voelden we ons op ons gemak dankzij zijn warme en professionele aanpak. De samenwerking tussen Jordy en de verkopers verliep vlekkeloos: iedereen wist precies waar hij aan toe was. Jordy beantwoordde zelfs op zondagavond onze vragen. Zijn snelle en transparante communicatie zorgde ervoor dat we ons op elk moment gehoord en ondersteund voelden. De communicatie was altijd snel en duidelijk, waardoor we nooit met onzekerheden bleven zitten. Dankzij Jordy zijn inzet, betrokkenheid en professionaliteit hebben we de aankoop van ons eerste huis als zorgeloos en positief ervaren. Jordy van De Boer en Partners is een absolute aanrader!